Вітаю Вас Гість | RSS

П'ятниця, 17.09.2021, 04:44

-
Державний вищий навчальний заклад

"Чернівецький транспортний коледж"Меню сайту

Форма входу
Друзі сайту
Укрзалізниця
Львівська залізниця
На нашому сайті побувало...

счетчик посещений

відвідувачів!

Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Наше опитування
Чи подобається вам навчатися в ЧТК?
Всього відповідей: 437
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сторінка психологаПрактичний психолог ЧТК: Кривохижа Тамара Василівна 

Пріоритетними напрямами діяльності психологічної служби коледжу є:

І. психологічна просвіта й профілактика;
ІІ. психологічне консультування студентів, їхніх батьків і педагогічних працівників з питань навчання, виховання, успішної адаптації, соціалізації та ін.;
ІІІ. проведення індивідуальних і групових психодіагностичних процедур серед учасників навчально-виховного процесу, розробка рекомендацій за результатами проведених соціально-психологічних досліджень;
ІV. корекційно-відновлювальна та розвивальна робота зі студентами;
V. організаційно-методична робота;
VI. зв’язки з громадськістю.

Оскільки, психологічна служба закладу освіти є складовою частиною державної системи охорони фізичного та психічного здоров’я молодих громадян України й діє з метою виявлення і створення оптимальних соціально-психологічних умов для всебічного розвитку особистості молодої людини, проблема, над якою працює практичний психолог ЧТК  визначена як:

«Психологічний супровід процесу формування професійних компетентностей студентів із урахуванням індивідуальних, вікових особливостей кожної  молодої людини, її здібностей, уподобань, оточення та ситуації розвитку».

Отже,

  • якщо ви хочете розібратися у своїх психологічних проблемах, покращити свій настрій, визначитися нарешті у прийнятті важливого для вас рішення;
  • якщо ви зіткнулися з труднощами у навчанні: побоюєтеся виступати перед великою аудиторією, не можете порозумітися з викладачами, адаптуватися у новому колективі та ін.;
  • якщо у вас назріває конфліктна ситуація з батьками, важко знайти спільну мову з друзями чи просто необхідно виговоритися – ласкаво просимо до психологічної служби ЧТК  – ці та інші питання можуть стати як предметом індивідуальної бесіди з психологом, так і однією з тем тренінгового курсу, а конфіденційність та професіоналізм вам буде гарантовано!

Кабінет психолога знаходиться на 2-му поверсі у навчальному корпусі коледжу

 

Графік проведення консультацій психологом коледжу

Понеділок

15:00-17:00

Вівторок

16:00-19:00

Четвер

15:00-17:00

П’ятниця

10:00-12:00

 

 


 

 


З метою профілактики насильства серед молоді,23 листопада 2017 року в аудиторії №201, практичним психологом було проведено відкритий психологічний тренінг "Стоп булінг. Небезпека булінгу серед студентської молоді".

Тренінг почався такими вправами: "Знайомство", "Мої очікування", під час яких була створена сприятлива атмосфера та сформувана у студентів мотивація та усвідомлення власної відповідальності за встановлення результатів.

 

З цікавістю студенти виконували вправи "Скріпка", "Відгадай, хто", під час яких у них розвивалося почуття емпатії та формувалося бажанння допомогти жертвам насильства.

 

Під час вправи "Тягар емоцій" учасникам була надана можливість позбутися негативних станів (емоцій).

 

Вправи "Чому так стається?" та "Ситуації" навчили учасників з'ясовувати причини поведінки жертв булінгу та виробили навички безпечної поведінки у конкретній ситуації.

На заході були присутні: директор коледжу Димитрюк В.М., заступник з виховної роботи Глевич Т.В., завідувач навчально-методичним кабінетом Кінаш О.П., куратори груп та студенти коледжу.

Вправи "Рука допомоги" та "Серця доброти" закріпили у студентів бажання робити добрі справи і навчили шукати шляхи захисту жертв булінгу.

Під час психологічного тренінгу учасники ознайомилися із поняттям, формою та структурами булінгу і навчилися методів боротьби з ним та розвинули в собі почуття емпатії до його жертв.


 

16.03.2015 в аудиторії № 201, практичним психологом була проведена відкрита  діагностично - корекційна технологія-гра “Мої цінності”

   На заході були присутні: заступник з виховної роботи Глевич Т.В., завідувач навчально-методичним кабінетом Кінаш О.П. та студентський актив коледжу. Захід проводився з метою актуалізації моральних цінностей молодої людини,  формування моральних ставлень, здатності до життєвого вибору, розвитку конструктивно реагувати у конфліктних ситуаціях. 

  

  З цікавістю студенти виконували такі корекційні вправи: “Сніжинка”, “Закінчи речення…” і  “Мої цінності”

 

   Під час проведення цього заходу студенти отримали психологічно - педагогічну підтримку для корекції своїх життєво - важливих цінностей.