Гостей: 1
Користувачів: 0

Спортивне життя коледжу

Подвійний успіх спортменів транспортного коледжу

Згідно положення про проведення обласної Спартекіади 26-28 лютого відбулися змагання з баскетболу серед юнаків у спортивних залах педаогічного, політехнісного та транспортного коледжів. Переможці у своїх групах розіграли призові місця. Фінальні ігри відбулися у противному залі транспортного коледжу.

Перемігши у фіналі команди педагогічного та політехнічного коледжів, наша збірна виборола І місце, ІІ - місце педагогічний коледж, ІІІ - місце політехнічний коледж. Всього у змаганнях брали участь 10 команд. Переможці були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів

Такого же успіху добились і наші волейболісти, які стали чемпіонами обласної Спартекіади, яка відбулася 26-28 березня у спортивних залах Новоселицького медичного коледжу, політехнічного та економіко-правового коледжів.

Переможці свої груп зустрілися у фіналі, який відбувся у транспортному коледжі. Перемігши команди коледжа ЧНУ та Кіцманського коледжа наша команда отримала І місце серед 11 команд учасників. Команди-переможці нагороджені кубками та грамотами.

В спортзалі "Чернівецького транспортного коледжу" 12.03.2015 було проведено конкурс “Нумо дівчата”

В конкурсі брали участь дівчата з таких відділень: КГ, ВГ, ОП та жіночий колектив ЧТК

Було проведено безліч змагань, серед яких: “Бігова естафета з проходженням через обруч”, “Золота рибка”, “Знайди своє взуття”, “Боулінг”, “Баскетбольний снайпер”, “Курочка ряба”, “Дартс”, “Збір урожаю”.

До складу журі змагань входили:

• Заступник з виховної роботи – Глевич Тетяна Валеріївна;
  • Голова профкому – Колотило Олексій Васильович;
  • Голова студентського профкому – Тодорук Любомир Дмитрович;
  • Вихователь гуртожитку – Маковій Сергій Анатолійович;
  • Голова студентського самоврядування – Коцюбан Олександр.

На змаганнях учасники проявили свої здібності і прагнення до перемоги.

Отже, результати:

КГ – 1 місце

ВГ – 2 місце

ОП, ЧТК – 3 місце

11.03.2015 в спортивному залі коледжу були проведені внутрішні змагання з волейболу між студентами збірних відділень КГ ВГ та РА.